Myšáci

Paní učitelky

• Milena Michálková
  • Jana Švehlová

Třída nejstarších dětí (6 - 7 let) - Myšáků je umístěna v nově přistavené třídě. V této třídě je ranní scházení dětí od 6,00 - 7,00 a odpolední rozcházení 14,30 - 16,00. Maximální kapacita třídy je 25 dětí. Děti navštěvující předškolní třídu "Myšáků" se přirozeně připravují na další vzdělávání i životní etapu, kterou je zahájení povinné školní docházky. Cílem předškolní přípravy rozhodně není dítě předem naučit číst a psát, ale zajistit mu především maximální a harmonický rozvoj schopností, které umožní, aby dítě bylo - až přijde čas - při výuce čtení, psaní a počítání bez větší námahy úspěšné. Třída Myšáku je místem, kde je dítě vedeno k samostatnosti, k odpovědnému chování k životnímu prostředí, k žití v souladu s přírodou, pohybovým aktivitám a kamarádství.

Naše školka

Naše motto

Nejlepší způsob, jak udělat děti dobrými, je udělat je šťastnými.

(O.Wilde)