Činnost školy

V rámci předškolního vzdělávání se snažíme o maximální možný rozvoj každého dítěte ve všech oblastech - biologické, psychologické, interpersonální, sociokulturní a environmentální.

Neustále přemýšlíme, čím bychom rozvoj dětí mohli podpořit, aby byly šťastné, spokojené a úspěšné, a aby jejich následný přestup do základní školy byl co nejhladší. Proto jsme do našeho vzdělávacího programu zařadili následující aktivity: logopedická prevence, individuální příprava předškoláků, lesní dny, plavecká výuka, zájmové kroužky a společné aktivity s rodiči.

Protože většina našich dětí přechází do Základní školy Strmilov, snažíme se během roku o zařazování akcí, při kterých mají naše děti možnost postupně se seznamovat s prostory základní školy a  hlavně s budoucími spolužáky.