Ochutnávka z nového projektu školní zahrady

Vizualizace 1

Vizualizace 2

Vizualizace 3

 

Nově jsme podali žádost o dotaci na revitalizaci zahrady při mateřské škole ve Strmilově.

Původní projekt ,který zahrnoval i přestavbu starých kůlen musel být ale přepracován,neboť  zadání  dotace nefinancuje stavby větší než 49m2 ,což kůlny nesplňují.

Nový projekt s názvem " Pod křídly draka" zahrnuje jak výukovou část zahrady,herní -fantazijní část,vodní hrátky, vrbový tunel...Všechny části sjednocuje pohádkový drak .Pod jeho rozepjatými křídly najdou děti stín a  úkryt ve venkovní třídě,jeho otevřeným chřtánem, který je vytvořen barevnou mozaiku mohou děti prolézti do vnitra draka.Mnoho zábavy by jim jistě přinesl i plánovaný potrubní telefon z jednoho konce zahrady na druhý,obří hudební nástroj,vodní pumpa s mlýnkem atd.

Držte nám palce ,ať se na děti usměje štěstí v podobě získané dotace na realizaci zahrady.